Kontaktujte nás na +420 313 515 167 nebo info@yuken.cz

Proč Yuken

 

Historie společnosti Yuken sahá až do roku 1928. Během této doby získala řadu praktických a technických zkušeností a značka Yuken se zapsala do podvědomí mnoha společností.

 

Kromě dodávání standardních produktů se Yuken snaží vyhovět všem požadavkům a nárokům a plnit tak i nejnáročnější požadavky svých zákazníků.

 

 

Dnešní nároky výrobních společností na dosažení vyšší produktivity, výkonu a technických předností oproti konkurenci nás nutí k tomu, aby společnost Yuken držela laťku stále vysoko. V naší historii jsme se setkali s mnoha takovými případy a pokaždé se snažíme tyto požadavky vyplnit. Díky úzké spolupráci s řadou firem mající vysoké renomé v oblasti kvality, vyvinula společnost Yuken řadu produktů, které byly ušity zákazníkovi přímo na míru, aby tak splňovaly ty nejnáročnější požadavky na trhu.

 

Díky našemu aktivnímu přístupu chceme být na čele poskytování nejnáročnějších řešení, jak ukazuje např. jeden z našich posledních špičkových produktů - ASR systém, pohonná jednotka s vynikající hysterezí a linearitou. ASR ušetří až 70% energie oproti standardním hydraulickým pohonům.